درباره ما

 

 

 

Titannova یک وب سایت تجارت الکترونیک است که جدیدترین و جالبترین دستگاه ها و ابزارهای هوشمند الکترونیکی را فراهم می آورد که شامل سخت افزارها و گجتها نظیر پوشیدنیهای هوشمند(wearables), تجهیزات خانه هوشمند(homekit), ابزارهای تندرستی (fitness equipment), گجتهایی برای آقایان و خانمها و محصولاتی برای علاقه مندان به تکنولوژی است.

Titannova از ترکیب دو واژه titan به معنی غول پیکر و nova به معنی نو اختر گرفته شده که دلالت دارد بر تکنولوژیهای هوشمندی که نو ظهوراند ولی بسیار سریع در حال رشد هستند.

صنعت الکترونیک با سرعت بسیار بالایی در حال رشد و تغییر است.طبیعی است که هر روز محصولاتی تکراری و پیچیده تولید می شوند که باعث گیج شدن و سر درگمی مصرف کننده می شود.

تیم ما سعی در ارائه بهترین محصولات هوشمند با قیمت مناسب و تامین و ارائه آخرین اخبار مربوط به این حوزه دارد تا به این وسیله حداکثر انتظارات از یک زندگی هوشمند قابل دستیابی باشد.

علاوه بر این گروهی از علاقه مندان به تکنولوژی (geeks) محصولاتی را که انتخاب میکنیم را مورد آزمایش قرار می دهند تا محصولی که پیشنهاد و ارائه می شود مناسب و منطبق بر تجربیات حرفه ای و انتقادی گروه باشد.

چشم انداز ما این است که هوشمندانه مراقب تمام جزئیات و نیازهای زندگی شما باشیم

Titannova در سال ۱۳۹۴ تاسیس شده است.