شرایط بازپس گیری کالا

 

 

اگر دستگاه دارای اشکال فنی است:

 • در صورتی که متوجه شدید دستگاه دارای هرگونه اشکال فنی است حداکثر تا ۷ روز به واحد خدمات پس از فروش تایتان نوآ اطلاع دهید.
 • برای اینکه بتوانید از خدمات ۷ روز ضمانت بازگشت و تعویض کالا استفاده کنید لازم است که از جعبه و کارتن دستگاه به خوبی نگهداری کنید و از هر کاری که باعث تخریب جعبه دستگاه شود خودداری نمایید.
 • خدمات ضمانت ۷ روز بازگشت کالا مواردی همچون استفاده ناصحیح و غیر معمول که در دفترچه راهنما ذکر نشده و توسط سازنده محصول مورد تایید نباشد را پوشش نداده و منجر به باطل شدن ضمانت ۷ روز خواهد شد.

 

اگر دستگاه دارای مغایرت مشخصاتی با محصول مندرج در وب‌سایت است:

 • در صورت مشاهده‌ی هرگونه مغایرت مشخصات، حداکثر ظرف ۲۴ ساعت به تایتان نوآ اطلاع دهید و اگر مغایرت، بدون نیاز به باز کردن جعبه دستگاه و استفاده از آن قابل تشخیص است، بدون باز کردن بسته بندی کالا اقدام به بازگرداندن آن کنید.
 • اگر مغایرت بدون نیاز به باز کردن جعبه دستگاه و استفاده از آن قابل تشخیص نبوده و در صورتی که بعد از استفاده از کالا، متوجه مغایرت شدید٬ لازم است که از جعبه و کارتن دستگاه به خوبی نگهداری کنید و از هر کاری که باعث تخریب جعبه دستگاه می شود، خودداری کنید.

 

اگر دستگاه دارای آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری است:

 • در صورتی که متوجه شدید دستگاه دارای هرگونه آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری بوده است، حداکثر تا ۲۴ ساعت به واحد خدمات پس از فروش تایتان نوآ اطلاع دهید و از جعبه و کارتن دستگاه به خوبی نگهداری کنید و از هر کاری که باعث تخریب جعبه دستگاه می شود، جلوگیری کنید.
 • در صورتی که آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل توسط پست یا تیپاکس و… رخ داده باشد و آسیب دیدگی به تایید شرکت حمل کننده برسد، تایتان نوآ خسارت را جبران خواهد کرد.

 

کالا را چطور ارسال کنید:

 • حتماً قبل از ارسال با کارشناسان پشتیبانی تایتان نوآ تماس بگیرید و از ارسال بدون هماهنگی خودداری فر‌مائید.
 • در هنگام ارسال توجه داشته باشید که تمامی متعلقات محصول٬ مدارک مربوط به خرید را ارسال نمایید.
 • در هنگام ارسال سعی کنید بسته‌بندی دستگاه حفظ شده باشد و هر کاری که باعث تغییر ظاهر جعبه و کارتن آن شود، جلوگیری کنید و همچنین مشکل دستگاه را در پشت فاکتور یا همراه برگه‌ای نوشته و با دستگاه ارسال کنید.
 • در صورت وجود هرگونه کد عبور یا الگوی بازگشایی بر روی دستگاه آن را حذف کنید.
 • اگر ساکن تهران هستید، با تایتان نوآ جهت هماهنگی با پیک، جهت دریافت کالا تماس بگیرید.
 • اگر ساکن شهرستان هستید، برای ارسال کالا از پست پیشتاز استفاده کنید و رسید پستی را همراه با کالا ارسال کنید.

کالای بسته بندی شده را به آدرس زیر ارسال نمایید:

تهران – سعادت آباد – بلوار دریا – خیابان صرافها جنوبی – کوچه کنعانی مقدم شرقی (۲۱) – پلاک ۷ – واحد ۳

هزینه ارسال بر عهده چه کسی است؟

درصورتی که علت بازگشت، اشکال فنی٬ مغایرت مشخصاتی و ظاهری با محصول مندرج در وب‌سایت یا  آسیب‌دیدگی/ایراد فیزیکی و ظاهری بوده و کارشناسان فنی تایتان نوآ آن را تایید کنند، هزینه‌ی بازگشت با تایتان نوآ و اگرعلت بازگشت، انصراف مشتری از خرید، بعد از ارسال کالا و قبل از باز شدن بسته بندی پستی باشد و یا ایراد و مغایرت به تایید کارشناسان فنی نرسیده باشد، هزینه‌ی بازگشت به عهده مشتری است.

 

روال رسیدگی به درخواست مشتری پس از ارسال کالا چگونه است؟

بعد از رسیدن کالای شما به دست کارشناسان خدمات پس از فروش تایتان نوآ٬ مشکلات اعلام شده با قوانین و ضوابط ۷ روز ضمانت بازگشت کالا بررسی شده و در صورت تایید و موجود بودن کالا، تعویض خواهد شد.

درصورتی که موجودی کالا در زمان تعویض و رسیدگی به اشکالات به پایان رسیده باشد، شخص می‌تواند مدل دیگری را جایگزین کرده یا مبلغ سفارش خود را دریافت کند.

تایتان نوآ در قبال موضوع اتمام موجودی کالا در حین انجام مراحل تعویض و مرجوعی مسئولیتی بر عهده نداشته و فقط مسئولیت بازپرداخت وجه  کالا را به مشتری بر عهده می گیرد.

مدت زمانی که به طور معمول برای انجام مراحل بالا نیاز است حداقل ۴۸ ساعت است.

 

چگونه با واحد خدمات پس از فروش تایتان نوآ تماس بگیرید؟

برای تماس با واحد پشتیبانی با شماره ۰۲۱-۸۶۱۲۷۲۰۴ تماس بگیرید .