برندها

شیائومی در سال 2010 توسط lei jun با اعتقاد به تولید محصولات با کیفیت بالا تاسیس شد. شیائومی سازنده سخت افزار, نرم افزار و اینترنت است و "MI" در لوگوی شیائومی مخفف عبارت "Mobile Internet" است. "فقط برای طرفداران" فرهنگ شیائومی است. خدمات شیائومی برای و با کمک طرفدارانش است. در واقع بسیاری از کارمندان شیائومی قبل از پیوستن به تیم شیائومی جزو اولین طرفداران MI بوده اند. شیائومی بازخورد و نظرات کاربران و طرفداران خود را در سیر تکامل محصولات در نظر می گیرد, که در حال حاضر شامل MI band, MI TV, Redmi2, MI4, MI Note, MI Note Pro و دیگر محصولات می باشد. با فروش بیش از 61 میلیون گوشی در سال 2014 و محصولاتی که روانه بازار کشورهایی چون تایوان, هنگ کنک, سنگاپور, مالزی, فیلیپین, هند, اندونزی و برزیل کرده, شیائومی در حال گسترش اعتبار خود در حد و اندازه یک برند جهانی است. تعهد و اعتقاد به نوآوری و ارتقای دائمی محصولات برای ایجاد بهترین تجربه برای کاربر, و از طرفی حمایت طرفداران و دوستداران MI نیرو محرکه شیائومی است.
محصولات این برند
بخشی از صنایع Butler Indusries است که یک شرکت سرمایه گذاری صنعتی اروپایی است که بیش از25 سال قدمت دارد و دارای تجربه در فن آوریهای جدید, مراقبتهای سلامتی و IT است. Noerden یک برند جدید فرانسوی است که در پاریس و شانگهای دارای شعب اداری است و متشکل است از جوانانی که همه برای یک هدف فعالیت می کند و آن هدف الهام بخشیدن به سبک زندگی است. Noerden سازنده محصولات هوشمند است از ساعت و ترازو گرفته تا دستگاه های کنترل فشار خون برای افراد فعالی که در شهرهای شلوغ در سراسر جهان زندگی میکنند تا به این وسیله بتوانند وضعیت Biometric خود را پیگیری کنند. از آنجایی که زندگی سالم بری هر شخص معنای متفاوتی دارد اپلیکیشن Noerden مکانیزم تجزیه و تحلیل سلامتی را برای هر شخص اختصاصی انجام می دهد تا افراد به این وسیله بتوانند به توجه به ریتم زندگی خود به تعادل برسند.
محصولات این برند
برند Lifesense به واسطه نوآوریهای پیشرو در دستگاه های مراقبت سلامتی هوشمند لذت و شادی را در زندگی به ارمغان می آورد و در کل دلیل شکل گیری Lifesense بهبود و ارتقای کیفیت زندگی بشر است. Lifesense در سال 2002 تاسیس شده و بیش از 15 سال تجربه در زمینه مراقبت از سلامتی مردم دارد. با حمایت از تولید اولین ترازوی Wi-Fi در جهان, Lifesense جزو پیشگامان در تکنولوژیهای سلامتی دیجیتال قرار گرفت. به دلیل سرمایه گذاری مداوم در تحقیق و توسعه, lifesense اکنون به عنوان رهبر و پیشگام در صنعت بهداشت وسلامتی دیجیتال شناخته شده است. محصولات و خدمات Lifesense از ساعتهای هوشمند, ردیاب های تناسب اندام (نظیر دستبندهای هوشمند) ,ترازوهای هوشمند هست تا ایده ها و راه حلهایی برای مشارکت در پروژه هایی با محوریت سلامتی , مراقبت های بهداشتی عمومی و مدیریت بیماران در کلینیک ها.
محصولات این برند
یک برند تجاری است که ساعتهای ورزشی, تکنولوژیهای هوشمند و پلت فرم سرویس Cloud را با هم ادغام می کند. تیم Ezon با طراحی قوی,توسعه و به کارگیری تکنولوژی در محصولات خود سعی در فراهم آوردن درک بهتری ازاطلاعات ورزشی و مدیریت شخصی تمرینات و خدمات مدیریت جامعه ورزشی دارد و در این راستا ساعتهای هوشمند خاص منظور و برنامه مدیریت تمرینات ورزشی را به ورزشکاران ارائه می دهد. با توجه به ذاتی که تکنولوژی هوشمند دارد Ezon نیز به طور دائمی ترکیب کاملی از هوش و ورزش را به ورزشکار برای دستیابی به درک درستی از وضعیت خود ارائه می دهد و به این منظور از نبوغ مهندسی, ابتکار در طراحی و نظرات ورزشکاران در این زمینه بهره جسته است. تفکر Ezon بر این است که که هدف نهایی تکنولوژی تغییر کیفیت زندگی است و تکنولوژی باید در خدمت فراهم آوردن راحتی بیشتر باشد. تکتولوژی باید زندگی راحتتر,جالبتر و پویا تر برای انسان به ارمغان بیآورد نه اینکه دلیلی باشد برای افزودن به مشغله و دغدغه های بشر.
محصولات این برند
برند Bong تواید کننده دستبند های سلامتی است و جز پیشگامان این حوزه بوده است. Bong مجموعه ای از الگوریتمهای شناسایی خودکار را طراحی کرده است. برنده جایزهinternational forum design) IF award) و The Asian Successful design award و خیلی از جوایز بین المللی دیگر است. تیم Bong مجموعه ای از اعضای ABB, Alibaba, Huawei, Flying Fish design, IBM و غیره است. به عنوان یکی از اعضای این تیم شما باید یک ذهن کار آفرین و تمایل برای رسیدن به رویاهای بزرگ را داشته باشید.
محصولات این برند

بلاگ